O nas

 Apteka internetowa AUMNI opiera się o istniejącą aptekę  "Jesionowa" zlokalizowaną w Gdańsku przy ul. Jesionowa 2. Zawsze mogą Państwo liczyć na fachową pomoc doświadczonych magistrów i techników farmacji.

Zobacz koncesję naszej apteki - Koncesja

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Państwa zadowolenie jest dla nas największą radością i sukcesem. Aby mieć pewność, że nasza apteka internetowa jest miejscem, w którym każdy znajdzie odpowiednie dla siebie środki medyczne oraz niezbędne leki bez recepty, na bieżąco wzbogacamy nasz asortyment, zgodnie z potrzebami Klientów oraz rekomendacjami najlepszych firm farmaceutycznych. Nasz sukces tkwi w połączeniu bogatej tradycji z doświadczeniem oraz nowoczesnymi metodami spełniania Państwa oczekiwań. Nasza apteka internetowa to oszczędność czasu, jak również komfort i wygoda, które znacznie ułatwią Państwu życie.

Realizacją zamówień zajmuje się:

AUMNI Jesionowa D. Knap sp.j.
ul. Jesionowa 2/1,
80-261 Gdańsk, Polska
REGON: 191190400
NIP: 9570417894

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000095456.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email staff@kuplek.com lub telefonicznie pod numerem 801 587 535  (opłata jak za połączenie lokalne). 

Zobowiązujemy się do wysyłki towaru bez wad. Wysyłamy tylko na terenie Polski

Serdecznie zapraszamy!

Zespół serwisu
KupLek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl